ארז דן – 44 – בוגר תואר בתקשורת ומנהל,התחיל את דרכו בקופרמן הפקות שם שימש כמפיק בפועל  של תוכניות הפריים הגדולות במדינה: השגריר,אורי גלר מחפש את היורש, האח הגדול, מכל הבנות בעולם, שלום אנד גוד איבנינג עם יצפאן ועוד .
לאחר קרוב ל-10 בחברה, חבר לעומר טי וי שבבעלות ליאורה לנדאו וביחד בשותפות החלו ליזום ולהפיק תוכניות אותן יצר וערך . בהמשך הדרך החל גם לביים ולהפיק תוכניות שיצר בחו"ל וקליפים ויראליים במיוחד ביניהם "שבט אחים ואחיות" שכבש את המדינה ,זכה בתור הקליפ הנצפה והמוצלח ביותר לשנת 2019 וגרף כל פרס אפשרי .
ארז דן ידוע כמי שמרכז בתוכו יכולות של כמה אנשי מקצוע תחת כובע אחד. יודע ליזום פרוייקטים,לפתח,לגייס להם שיתופי פעולה ואנשי צוות מדויקים ולהביא אותם עד לשלב שבו הם משודרים בהצלחה יתרה מתמחה ביצירה והפקת פורמטים מקוריים בארץ ובחו"ל ובשיתופי פעולה וקרוס מדיה עם גופים מסחריים וחיבור בין הדיגיטל למסך ארז דן פעיל למעלה מ20 שנה בתחום התקשורת עם רקע וניסיון עצום בכל משבצות השידור בערוצי הברודקאסט,הכבלים והדיגיטל ביכולתו ליזום ,ליצור ולהפיק תכנים מקוריים בארץ ובחו"ל וכל זאת תחת קורת גג אחת ארז דן מוכר לאנשי התעשייה בעיקר בזכות היכולות יוצאות הדופן שלו בהפקות מורכבות בחו"ל. בעשור האחרון הפיק סדרות דוקו יוצאות דופן לפריים טיים של קשת 12 – "כוכב נולד בארצות הברית " "מחפשים את אבא" ולתאגיד הציבורי כאן 11 "טיול שורשים" . ובנוסף תוכניות תיירות אינטראקטיביות וחדשניות שהפכו למדריך הבלתי מעורער של הצופים והגולשים בתכנון החופשה הבאה שלהן .
ארז דן חתום על 22 פורמטים מקוריים שיצר ועלו לאוויר בערוצים המרכזיים של ישראל ערוצי הברודקאסט חלקם הגיעו ל4 עונות והזרועה עוד נטויה . בימים אלו ארז דן עובד על פיתוח של 3 דרמות אותן יצר בשיתוף יוצרים מן השורה הראשונה אחת מהן כבר בשיתוף אחת מחברות ההפקה הגדולות בישראל . יזם ומייסד בשיתוף פעולה עם עומר טי וי – ליאורה לנדאו ובטר אלטרנטיב- אלון אגינסקי ניר גפן וסקלאן הפקות - את חברת DRAMA NATION – חממת גידול הפןרמטים הראשונה מסוגה בישראל ובעולם שתשנה את חוקי המשחק בעולם התוכן של הדרמות לסטרימינג .